«آنجلینا جولی» سکوت را شکست؛ دلیل جدایی از برد پیت چه بود

رابطه برد پیت با بچه ها را سرد و نگران کننده توصیف کردند. به گفته آنها این ستاره هالیوود در ماههای اخیر بسیار افسرده، عصبی و پرخاشگر بوده و بارها با آنجلینا و فرزندانش درگیر شده است.


















آنجلینا جولی بازیگر سرشناس آمریکایی و از ستاره های مشهور هالیوود که برای تبلیغ فیلم جدیدش «ابتدا آنها پدرم را کشتند» به کامبوج سفر کرده، برای نخستین بار درباره جدایی از همسرش «برد پیت» سخن گفت.
او در جریان یک گفتگوی تلویزیونی با اشاره به مشکلاتی که با برد پیت در ماههای اخیر داشته، مهمترین دلیل جدایی خود از این بازیگر معروف را «آینده فرزندانش» عنوان کرد.
آنجلینا جولی که تمایل چندانی برای بیان جزئیات بیشتری از مشکلات خانوادگی خود نداشت، رابطه برد پیت با بچه ها و رفتار او در خانه را «نگران کننده» توصیف کرد، موضوعی که به گفته آنجلینا جولی «غیر قابل تحمل» بود.
آنجلینا جولی اولویت اصلی زندگی خود را تأمین رفاه و آسایش فرزندانش دانست، او گفت خانواده آنها هم مانند بسیاری از خانواده های دیگر با مشکلاتی مواجه شدند ولی تلاش می کنند این روزهای سخت و دشوار را پشت سر گذاشته و فردای بهتری داشته باشند.
آنجلینا جولی و برد پیت سه کودک به نام های «مداکس»، «پاکس» و «زهرا» را به فرزندی قبول کردند و صاحب سه فرزند دیگر به نام های «شیلو»، «ناکس» و «ویوین» هستند.
برخی از نزدیکان این زوج هنری ضمن تأیید ادعاهای آنجلینا جولی، رابطه برد پیت با بچه ها را سرد و نگران کننده توصیف کردند. به گفته آنها این ستاره هالیوود در ماههای اخیر بسیار افسرده، عصبی و پرخاشگر بوده و بارها با آنجلینا و فرزندانش درگیر شده است.
این جریان برای نخستین بار سپتامبر گذشته رسانه ای شد، برد پیت که ظاهرأ در جت شخصی خود فرزند بزرگش «مداکس» را تنبیه بدنی کرده بود، در فرودگاه لس آنجلس به اذیت و آزار پسر نوجوانش متهم شد.
هرچند که در نهایت و پس از تحقیقات پلیس این پرونده مختومه شد ولی بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت و گفته می شود آنجلینا جولی را به شدت منقلب کرد.
آنجلینا جولی چند روز پس از این واقعه تلخ از برد پیت تقاضای طلاق کرد و سرپرستی کامل فرزندانش را بر عهده گرفت.
جدایی غیر منتظره این زوج محبوب و دوست داشتنی سینما یکی از خبرهای جنجالی سال گذشته بود و تا مدتها سوژه نخست نشریات و سایت های هنری بود.
آنجلینا جولی همراه با فرزندانش در کامبوج
آنجلینا جولی همراه با فرزندانش در کامبوج
«ابتدا آنها پدرم را کشتند» به کارگردانی آنجلینا جولی، اثری است داستانی که به فجایع کامبوج می پردازد و کشتار مردم بیگناه توسط خمرهای سرخ را به تصویر می کشد.
آنجلینا جولی این فیلم را به درخواست پسرش مداکس ساخته، او که در کامبوج متولد شده، بسیاری از اعضای خانواده و اقوامش را در این حواث مرگبار از دست داده است.
«ابتدا آنها پدرم را کشتند» توسط شبکه اینترنتی «نت فلیکس» تولید شده و اکرانش بزودی در جشنواره های جهانی اکران آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید