اسکارلت جوهانسون: رفتار جان تراولتا نه چندش‌آور بود نه نامناسب

سکارلت جوهانسون، هنرپیشه هالیوودی، از رفتار جان تراولتا روی فرش قرمز اسکار دفاع کرده و گفته است که “هیچ چیز غریب، چندش آور یا نامناسبی درباره [رفتار] جان تراولتا وجود ندارد.

اسکارلت جوهانسون، هنرپیشه هالیوودی، از رفتار جان تراولتا روی فرش قرمز اسکار دفاع کرده و گفته است که “هیچ چیز غریب، چندش آور یا نامناسبی درباره [رفتار] جان تراولتا وجود ندارد.”
جان تراولتا، بازیگر ۶۱ ساله فیلم پالپ فیکشن، در مراسم اسکار ۲۰۱۵ با رفتارهایی که برخی آن را ناپسند توصیف کرده اند، واکنش های زیادی را برانگیخت.


قبل از شروع مراسم اسکار، هنگام عبور ستاره های سینما از روی فرش قرمز، جان تراولتا بیش از حد به اسکارلت جوهانسون نزدیک شد و از روی عکسی که منتشر و دست به دست شد،‌ این گونه برداشت می شد که اسکارلت جوهانسون از این رفتار آزرده شده است.
اما اسکارلت جوهانسن ۳۰ ساله، در بیانیه ای که در اختیار اسوشیتدپرس گذاشته است، از جان تراولتا دفاع کرده و این عکس را بدشانسی در ثبت لحظه ای از یک سلام و احوالپرسی ِ “خیلی شیرین و دلپذیر” دانسته است.


خانم جوهانسون در این بیانیه نوشته است: “اگر فیلم کامل این لحظه ها را ببینید، معلوم می شود که تصویری که اکنون دست به دست می شود، بازتاب دهنده واقعیت لحظه های قبل و بعدش نیست. این هم نمونه دیگری است از اینکه چرخه اخبار ۲۴ ساعته، ما را گمراه می کند، به ما اطلاعات نادرست می دهد و جار و جنجال به پا می کند. من سال ها می شد که جان را ندیده بودم و همیشه مایه خوشوقتی من است از اینکه با او سلام و حال و احوال کنم.”
بر اساس فیلمی که از این صحنه ثبت شده، اسکارلت جوهانسون در حال ژست گرفتن مقابل دوربین عکاسان است، جان تراولتا که در حال عبور از کنار اوست، یک لحظه بی هوا نزدیکش می شود و او را می بوسد. عکس مربوط به لحظه ای است که اسکارلت جوهانسون هنوز متوجه حضور جان تراولتا نشده است ولی همین که متوجه می شود، به سوی او می چرخد و لبخند می زند. 

در مراسم اسکار امسال، رفتار جان تراولتا با آدینا منزل، خواننده آمریکایی، نیز با انتقادهایی رو به رو شد.
سال گذشته او هنگام معرفی آدینا منزل، اشتباه کرد و او را آدله دازیم نامید و امسال روی صحنه، وقتی با آدینا منزل روی صحنه قرار گرفت، جان تراولتا اسم او را درست گفت و سپس شروع کرد به نوازش کردن صورت او.
اما کارگزار جان تراولتا گفته است که این شوخی از پیش برنامه ریزی شده بود و تمام این صحنه را تمرین کرده بودند.
با این حال، به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس، جان تراولتا در پی انتقادهای فراوان، درباره رفتارش با آدینا منزل گفته است که “ظاهرا من با چانه اش زیادتر از حد بازی کرده ام.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *