افزایش روسپی خانه های ایرانی در گرجستان


روسپی‌گری امن درکشورهای حاشیه دریای خزر. گرجستان برای روسپیان ایرانی امن‌تر از تهران است.
در ماه آوریل جاری دست کم سه فاحشه خانه جدید توسط ایرانیان در تفلیس افتتاح شد.

طی حدود 14 ماه گذشته که رژیم لغو روادید بین ایران و گرجستان احیا شده است، تعداد فاحشه های خانه ایرانی نیز در تفلیس رو به افزایش نهاده است. قفقازستان تاکنون توانسته است بیش از 20 فاحشه خانه ایرانی در تفلیس شناسایی کند. از باتومی نیز گزارش شده است که تعدادی فاحشه خانه ایرانی در این شهر دایر می باشد.


اغلب فاحشه خانه های ایرانی تحت عناوینی مانند کلاب شبانه یا دیسکو و برخی نیز در قالب هتل فعالیت می کنند. وقتی از کارکنان این مراکز درباره خدماتشان سئوال می شود، آشکارا می گویند که آقایان ایرانی می توانند در محل آنها با روسپی ها معامله داشته باشند اما هیچیک از آنها تاکنون حاضر نشده اند با قفقازستان بطور رسمی گفتگو داشته باشند و مایل نیستند فعالیت اصلی آنها رسانه ای شود.

تعدادی زن ایرانی نیز بعنوان روسپی در این مراکز مشغول فعالیت هستند. هیچیک از آنها تاکنون حاضر نشده اند با نام و مشخصات معرفی شوند. این هم گفتگوی ویرایش شده قفقازستان با یکی از این زنان روسپی که تاکید داشت به هیچ وجه نامی از او آورده نشود :

قفقازستان : چند سال دارید و چه مدت است که در گرجستان زندگی می کنید؟

– من 26 ساله هستم و و از اسفند ماه به گرجستان آمده ام.

قفقازستان: اهل کدام شهر ایران هستید و چطور شد به گرجستان آمدید؟

– من اهل کرمانشاه هستم. در تهران زندگی می کردم ، اونجا درآمدم بد نبود اما همیشه ترس داشتم. یکبار دستگیر شدم و شلاق خوردم. شنیده بودم که در گرجستان ایرانی ها زیاد شدند و میشه کار کرد، این بود که تصمیم گرفتم به گرجستان بیایم.

قفقازستان: چطوری به گرجستان آمدید؟ آیا اینجا زود مشغول کار شدید؟

– من با تور مسافرتی به گرجستان آمدم و دیگر به ایران برنگشتم. اینجا پیدا کردن کار خیلی راحت تر از آنی بود که فکر می کردم. همان شب اول با آقایی آشنا شدم که من رو به دیسکو برد. یکسری توضیحات و راهنمایی بهم کرد. شبها در آن دیسکو می نشینم تا مشتری پیدا کنم.

قفقازستان: وضع کاسبی چطوره؟ آیا هر شب مشتری دارید؟

– هر شب که نمی توانم بروم دیسکو اما تابحال نشده که بروم دیسکو و مشتری پیدا نکنم. نمی خوام از خودم تعریف کنم ولی مردها خیلی زود بمن جذب می شوند.

قفقازستان: چقدر از مشتریهات پول می گیری؟

– بیشتر مواقع 100 لاری. شبهایی که دیسکو شلوغ باشه قیمت رو می کنم 100 دلار. هر چی سن مشتری بالاتر باشه، ما هم قیمت رو می بریم بالاتر.

قفقازستان: بیشترین پولی که تابحال از مشتریهات گرفتی چقدر بوده؟

– بکبار با آقایی طی کردم 200 دلار. وقتی به هتل رفتیم و کار تمام شد 100 دلار هم بهم اضافه تر پرداخت کرد. من به کسی که خوب پول بده خوب سرویس میدهم.

قفقازستان: کی به ایران بر می گردید؟

– قصد ندارم دیگه به ایران برگردم. اینجا کار خوبه و کسی هم تابحال مزاحم من نشده.

دیدگاهتان را بنویسید