از آنجا که سالار عقیلی با حضور در یک شبکه ماهواره‌ای غیرمجاز، قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نقض کرده است، بنابراین بر اساس تصمیم دفتر موسیقی، این هنرمند از جدول سی‌ویکمین دوره جشنواره موسیقی فجر حذف خواهد شد.گمانه زنی‌ها حاکی از آن است در پی حضور سالار عقیلی، خواننده سنتی ایرانی، در شبکه «من و تو»، ممکن است او از حضور در جشنواره موسیقی فجر منع شود.
امیر بهاری، مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر در این‌باره گفت: گرچه سالار عقیلی قرار بود بیست و سوم بهمن ماه امسال همراه با گروه وزیری به سرپرستی کیوان ساکت روی صحنه برود اما نام او از جدول برنامه‌ها حذف شده و تنها نام گروه وزیری در لیست باقی مانده است.

هنوز نام خواننده جایگزین سالار عقیلی معرفی نشده است.
از سوی دیگر، حسین نوش‌آبادی، سخن‌گوی وزارت ارشاد نیز ضمن «ابراز تاسف» از حضور سالار عقیلی در یکی از شبکه‌های «مخالف نظام جمهوری اسلامی» گفت: هنوز تصمیم قطعی برای حضور سالار عقیلی در جشنواره موسیقی فجر گرفته نشده و ما منتظر بازگشت او و بررسی موضوع هستیم.
نوش آبادی خاطرنشان کرد که تصمیمی برای ممنوع شدن فعالیت‌های عقیلی در ایران گرفته نشده است.
گفتنی است، داریوش پیرنیاکان، سخنگوی خانه سینما ایران نیز اعتراض خود را نسبت به حذف سالار عقیلی از جشنواره فجر اعلام کرد و گفت: باید بگذارند عقیلی به ایران بازگردد و بعد از بررسی موضوع اقدام کنند. هرچند که هیچ قانونی به ما هنرمندان ابلاغ نشده که اگر کسی با یک رسانه خارجی گفت‌وگو کند و اثرش آنجا پخش شود، جرم محسوب می شود.