دادستانی تهران دستور لغو جشن هفته‌نامه‌ی «چلچراغ» را صادر کرد

مراسم جشن مجله‌ی «چلچراغ»  که قرار بود عصر  یکشنبه در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شود، چند دقیقه مانده به برگزاریِ مراسم لغو شد.




    


                             توییتر سه پنج برای مطلب فرهنگی و هنری


                           لایک زنی فیس بوک ما



مراسم جشن مجله‌ی «چلچراغ»  که قرار بود عصر  یکشنبه در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شود، چند دقیقه مانده به برگزاریِ مراسم لغو شد.




به گزارش خبرگزاری ایسنا، حسین ساجدی‌نیا – فرمانده ی انتظامی تهران بزرگ  علت لغو این مراسم را  که قرار بود از ساعت ۵ تا ۹ شب یکشنبه برگزار شود، دستور دادستانی عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد. 

آقای ساجدی‌نیا تاکید کرد که در جریان لغو این مراسم، هیچ‌گونه تنش و درگیری رخ نداده و ماموران پلیس نیم‌ساعت پیش از شروع مراسم، برگزارکنندگان را در جریان لغو آن قرار دادند.

به نظر می‌رسد دعوت از آقای خاتمی مهم‌ترین علت لغو این برنامه بوده باشد. آقای خاتمی پیش‌تر در جشن شب «چله» نشریه چلچلراغ شرکت کرده بود.

گزارش شده که نزدیک به دو هزار نفر به این جشن دعوت شده بودند که در میان این مهمانان اعضای تیم ملی والیبال، اعضای تیم ملی فوتسال زنان و بچه‌های مدرسه‌ شین‌آباد نیز حضور داشتند.


به نوشته سایت «گفتگو نیوز» این جشن قرار بود پس از شش سال برگزار شود.هفته‌نامه‌ی چلچراغ، نشریه‌ای است با مخاطب ِ عمدتا جوان که از سال ۱۳۸۱ تا به حال به مدیرمسئولی ِ فریدون عموزاده‌ خلیلی منتشر می شود.گردانندگان این هفته‌نامه در طول سال‌های انتشار آن جشن‌های متعددی با حضور چهره های هنری و فرهنگی و سیاسی برای مخاطبان جوان خود برگزار کرده‌اند.  


دیدگاهتان را بنویسید