فیلم رمانس، اوج لذت جنسی، رعشه‌های خفیفی در بدن زن و مرد

« رمانس» (انگلیسی: Romance) یک فیلم درام رمانتیک به کارگردانی کاترین بریا محصول سینمای فرانسه است که سال ۱۹۹۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کارولین دوسه، فرانسوا برلئان و روکو سیفردی اشاره کرد. فیلم دختری که عمیقا عاشق دوست پسرش است و می خواهد ساده‌ترین راه برای رسیدن به اوج لذت جنسی، تحریک مستقیم یا غیرمستقیم آلت مردی و آلت زنانگی را تجربه کند، نمی تواند. روابط مخفیانه او را به موقعیتهای خطرناکی سوق می دهد به تحریک به‌وسیلهٔ سکس، خودارضایی، آمیزش مقعدی، سکس دهانی و استفاده از ابزارآلات جنسی..

اوج لذت جنسی، رَبوخه، اوج‌کامش، اُرگاسم (به انگلیسی: orgasm)، حالت فرح‌بخش روانی و جسمانی است که بر اثر تحریک جنسی به دست می‌آید که در مردان با انزال همراه است. به هنگام ارگاسم ماهیچه‌های لگنی منقبض شده و رعشه‌های خفیفی در بدن زن و مرد روی می‌دهد. در زنان، هنگام ارگاسم نوک پستان‌ها سیخ و برانگیخته و سفت می‌شود، سوراخ مقعد زنان سریعاً باز و بسته و کلیتوریس آن‌ها بزرگ و پرخون می‌شود. در بعضی از زن‌ها با فوران مایع انزال از واژن مرحله ارگاسم پایان می‌یابد. پس از ارگاسم مرحلهٔ آرامش آغاز می‌شود که طی آن بدن سست می‌شود و به حالت عادی بازمی‌گردد.

ساده‌ترین راه برای رسیدن به اوج لذت جنسی، تحریک مستقیم یا غیرمستقیم آلت مردی و آلت زنانگی است. این تحریک می‌تواند به‌وسیلهٔ سکس، خودارضایی، آمیزش مقعدی، سکس دهانی یا با استفاده از ابزارآلات جنسی صورت گیرد. تحریک جنسی زن می‌تواند موجب تنگتر شدن قسمت داخلی رحم و سفت شدن نوک سینه‌ها و در مردان نعوظ، ترشح آب دهان و افزایش میزان تنفس و ضربان قلب شود.

کارولین دوسه (فرانسوی: Caroline Ducey؛ زادهٔ ۲ مارس ۱۹۷۷) هنرپیشه زن اهل فرانسه است. او از سال ۱۹۹۴ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده و بیشتر به‌خاطر ایفای نقش اول فیلم بحث‌انگیزِ رمانس شهرت دارد.

روکو سیفرِدی (نام اصلی: روکو آنتونیو تانو) (زادهٔ ۴ می ۱۹۶۴ در اورتونا) بازیگر و کارگردان فیلم پورنوگرافی است. برای او صحنه‌های آزارخواهی جنسی بسیار قابل توجه است و او در بیش از ۴۵۰ فیلم پورنو بازی کرده‌است.مستندی درباره زندگی او به نام ROCCOساخته شده است.

A young woman named Marie (Ducey) lives with her boyfriend, Paul (Stévenin), who refuses to have sex with her. She searches for intimacy beyond the bounds of traditional sexual limitations. She has a sexual relationship with Paolo (Siffredi), whom she meets in a bar. Her frustration also drives her to a series of relationships, until she engages in sadomasochism with an older man. She ultimately gets raped in a stairwell.

سیفردی با روزا کاراسیلو ازدواج کرده‌است. آنها در سال ۱۹۹۳ یکدیگر را ملاقات کردند و دو فیلم با هم بازی کردند. آنها دارای دو فرزند به نام‌های لورنزو و لئوناردو هستند. زمانی که روکو می‌خواست در سال ۲۰۰۹ به زندگی پورنو برگردد، گفت: من با همسرم صحبت کردم، و او گفت: این فقط مشکل من است و مشکلی برای او و پسران ندارد؛ و همچنین گفت: اگر می‌خواهی توقف کنی، ما از تو نمی‌خواهیم؛ بنابراین اگر می‌خواهی به عقب بروی، برو عقب…

دیدگاهتان را بنویسید