سکس و سلفی‌گرایی

در کامپیوتر بن‌لادن چندصد گیگ پورنوگرافی وجود داشته و پورن استار مورد علاقه‌اش «لیزا آن» بود. در مورد سایر سران القاعده، داعش، بوکوحرام، الشباب و سایرین هم وضع به همین منوال است.


محسن محمودی
در کامپیوتر بن‌لادن چندصد گیگ پورنوگرافی وجود داشته و پورن استار مورد علاقه‌اش «لیزا آن» بود. در مورد سایر سران القاعده، داعش، بوکوحرام، الشباب و سایرین هم وضع به همین منوال است. برمبنای داده‌های پیمایشی و غیرپیمایشی گوگل هم، عمده‌ترین جستجوی کاربران در خاورمیانه، شبه‌قاره و شمال افریقا پورن است. اسطوره‌ها، سمبل‌ها و کنش‌های بنیادگرایان نیز، بیشتر از هرچیز بر سکسوالیته استوار است. آیا می‌توان از انقلاب سکسوالیته سخن گفت؟
آلکساندر میتشرلیش، روانکاو سرشناس آلمانی، می‌گوید: «فروید از سکسوالیته به گونه‌ای سخن می‌گوید که انگار می‌خواهد از یک فاجعه سخن در میان آورد.» از یونگ تا آدلر، تمام روان‌کاونی که به‌دنبال بدیلی برای سکسوالیته، و از آن طریق، نقد فروید بودند، درنهایت با ادبیاتی متفاوت در همین نقطه متوقف می‌شوند. شاید خاورمیانه بتواند بهترین مدعای فروید باشد، جایی که، اگر تنها و تنها یک اصل ثابت و لایتغییر داشته باشد، سرشت غریزی آن است. این‌جا، امور، تابعی از غریزه است و بر مدار آن می‌چرخد. چندان هم نخبه و عامی نمی‌شناسد. 
بنابراین، برای بررسی جریانات و گرایشات سیاسی خاورمیانه، نیاز چندانی به فلسفه‌ورزی و قواعد منطقی اجتماعی-سیاسی وجود ندارد. بنیادگرایی هم معلول همین دقیقه است. فاجعه‌ی حقارت جنسی در حال درنوردیدن خاورمیانه و شمال افریقاست. تمام کنش‌ها و واکنش‌های بنیادگرایان را می‌توان برمبنای حقارت جنسی تبیین کرد: جهاد نکاح، خرید و فروش دختران، ازدواج با دختران کم‌سن‌وسال، سکس گروهی با پسربچه‌ها و موارد فراوان دیگر برای صدق ادعای فروید کافی است. 
درجایی که اسطوره‌ها و نمادها نیز با حقارت سکسوال در پیوند هستد، برسازی بهشتی این‌جهانی به مفری برای حل اضطراب اساسی بدل می‌شود. تحلیل محتوای سخنان و مرام‌نامه‌های سلفیون و بنیادگرایان، چیزی جز آرزوی برسازی بهشتی سکسوال و حاکمیت بر بدن زنانه نیست.این بازیگر خوشگل و سکسی آمریکایی متولد پنسیلوانیاست.همزمان فعالیت در زمینه

پورنوگرافی رو با تحصیلش در رشته دستاری دندانپزشک دنبال کرد. به خاطر قیافه خوشگل و بدن سکسی که داشت در همین زمینه خیلی موفق بود.. آلان چهل سالشه. در بیست سالگی بدن قشنگ و سکسی ش رو در بازار سکس عرضه کرد و خیلی ها رو شیفته ویژگی های استثنایی خودش کرد.
158 سانتیمتر و 50 کیلو وزنشه. وقتی توی فیلمها در حال سکس دیده میشه کاملا طبیعی و ایده آله و واقعا در اوج لذته. پستونهای بزرگ و خوشفرم و پا های خوبی داره. کمرش باریکه و از هر نظر ویژگی یک ستاره سکسی واقعی رو داره.
شهرتش رو مدیون بازی در فیلم سوپر “چه کسی میخ پیلین رو می کوبه” هست. در این فیلم چند تا از سیاستمدارای آمریکایی دست انداخته میشن. خود لیزای خوشگل ما در نقش سیاستمدار زیبای آمریکایی سارا پیلین بازی می کنه. در این فیلم سربازای روسی سارا پیلین رو می کنن! سارا پیلین و کاندولیزا رایس و کلینتون با هم یک سکس لز دست جمعی دارن که دیدنیه!

دیدگاهتان را بنویسید