سیمور هافمن درگذشت

پلیس نیویورک از مرگ فیلیپ سیمور هافمن، بازیگر سرشناس آمریکایی خبر داد و گفت پیکر او را در آپارتمانش در منهتن نیویورک یافته است.

                                                            لایک زنی فیس بوک ما

               توییتر سه پنج را به دوستان خود اضافه کنید


فیلیپ سیمور هافمن با مرگ مشکوک به مصرف بیش از حد هروئین در 46 سالگی درگذشت. بدن این بازیگر برنده جایزه اسکار با سوزنی در بازویش در خانه او یافت شد.

این در حالی است که یک روز قبل، شایعه مرگ او تکذیب شده بود. پلیس در حال بررسی علت مرگ او است.پلیس نیویورک از مرگ فیلیپ سیمور هافمن، بازیگر سرشناس آمریکایی خبر داد و گفت پیکر او را در آپارتمانش در منهتن نیویورک یافته است.


خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام پلیس گفته است که علت مرگ احتمالا زیاده روی در مصرف مواد مخدر است.پلیس و پزشکی قانونی نیویورک می گویند در حال تحقیق درباره علت دقیق مرگ این بازیگر ۴۶ ساله و برنده جایزه اسکار هستند.پلیس پس از آن به آپارتمان هافمن وارد شد که یکی از دوستان او با تلفن به امور اضطراری خواستار کمک پلیس شده بود.فیلیپ سیمور هافمن، در سال ۲۰۰۵ به خاطر بازی در فیلم «کاپوتی» جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین بازیگری را به خانه برد. او همچنین به خاطر بازی در تئاتر برادوی نامزد دریافت جایزه تونی شده بود.دیدگاهتان را بنویسید