علیشاه مولوی شب گذشته به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان فیروزگر تهران بستری شد. فرزند وی از رسیدگی اولیه به آقای مولوی اظهار نارضایتی کرد اما معاون بیمارستان در گفتگو با CHN اعلام کرده‌است که تیم پزشکی تمام تلاش خود را برای کمک به علیشاه مولوی می‌کند.


دیدن بزرگان روی تخت بیمارستان همیشه دردآور است. علیشاه مولوی پنجه افکنده در پنجه قدرترین حریف دنیا و می جنگد.
 
به گزارش CHN‌ خبر بستری شدن علیشاه مولوی خیلی زود در رسانه‌ها منتشر شد. پیش از این پسر وی از وضعیت نه چندان خوشایند بیمارستان اظهار نارضایتی کرده بود.
 
وی در گفتگو با CHN گفته بود “درست در زمانی که پدرم با وضعیت وخیم وارد بیمارستان شد رسیدگی به وی در اتاقی صورت می‌گرفت که در حال تعمیر بود و دقیقا بالای سر پدرم کارگران در حال پتک زدن به دیوار بودند.”
 
وضعیتی که باعث ناخرسندی فرزند علیشاه مولوی شد. با این حال مسئولان بیمارستان اعلام کردند که وضعیت اضطراری در لوله‌های آب به وجود آمده و تمام تلاششان را برای بهبود علیشاه مولوی می‌کنند
 
خبرگزاری میراث فرهنگی با مراجعه به بیمارستان فیروزگر وضعیت علیشاه مولوی را از دکتر معتمد (دکتر وی) جویا شد.
 
معتمد دراین‌باره گفت: «خونریزی گسترده بوده و تمامی مغر ایشان را فرا گرفته است. دلیل اصلی این حمله فشار خون بالا و دیابت بیمار است که باعث شده هم‌اکنون در بیهوشی کامل به سر برده و هوشیاریشان از شب گذشته روی 5 ثابت است.»
 
وی در ادامه گفت: «تمام تلاشمان را برای احیا و سلامت نگه داشتن قلب و دیگر اعضای بدن می‌کنیم.»
 
هم‌اکنون علیشاه مولوی در بیهوشی به سر می‌برد و به بخش مراقبت‌های ویژه آی سی یو منتقل شده‌است
 
به گزارش CHN تیم پزشکی بیمارستان فیروزگر وضعیت آقای مولوی را ناامید کننده اعلام کردند.
 
ریاست بیمارستان فیروزگر و معاونت این بیمارستان در مصاحبه با خبرنگار میراث فرهنگی درباره اظهار نارضایتی فرزند آقای مولوی اعلام کردند: «وضعیت اورژانس بیمارستان به دلیل شکستگی لوله های آب متناسب بیماران نبوده است و آن ها تمام تلاششان را برای بهبود شرایط در حداقل زمان میکنند و همچنین اعلام آمادگی برای هرنوع خدمات دهی مناسب به آقای مولوی کردند.»