عکاسی با شوک الکتریکی

اگر از داستان  عکس های پاتریک هال  خبر نداشته باشید قطعا فکر می کنید برای مثال چهره های نیمه برهنه اند که به آنها از ناحیه شانه یا دست ها تیراندازی شده است و صورتهای متعجب و درهم قربانیان یک خشونت اند.


لایک زنی فیس بوک ما


توییتر سه پنج


اگر از داستان  عکس های پاتریک هال  خبر نداشته باشید قطعا فکر می کنید برای مثال چهره های نیمه برهنه اند که به آنها از ناحیه شانه یا دست ها تیراندازی شده است و صورتهای متعجب و درهم قربانیان یک خشونت اند. اما آنچه در تصاویر متعددی که او عکاسی کرده است چیزی بسیاری فراتر از داستان خشونت و یا قربانی است . اینها شاید تصاویر یک پوستر فیلم اکشن هستند یا شاید در حال ارگاسم از آنها عکاسی شده باشد. اما هیچ کدام از اینها نیست
اینکه یک عکاس سوژه اش را با درد روبرو کند در وهله اول خنده دار است . حالا تصور کنید این عکاس با شوک الکتریکی وارد کردن به سوژه ها آنها را عکاسی کرده تا حالات صورت و بدن و نگاه  آنها را در لحظه حادثه ثبت کند.
این عکسها ثبت واقعی لحظه « درد »‌است که  پاتریک توانسته به خوبی آن را ثبت کند. هر چند به سوژه ها اطلاع داده شده که قرار است چه کاری انجام شود اما عکس ها نشان می دهد سوژه ها از درد واقعی و اتفاقی که قرار است بیفتد مطلع نیستند.
عکس های این مجموعه به خوبی نشان می دهد که چطور سوژه ها برای پرهیز از درد تلاش می کنند و بالاخره لمس درد شان ثبت میشود.
 شما می توانید با کلیک روی  این لینک یوتیوب  مراحل عکاسی این پروژه را ببینید.
او با دوربین های با سرعت بالا  از سوژه های خود  فیلم برداری کرده وپشت صحنه عکسبرداری از این پروژه را می توانید اینجا ببینید.
3034878-inline-s-5-taser-photoshoot
3034878-slide-s-17-taser-photoshoot
3034878-slide-s-18-taser-photoshoot

دیدگاهتان را بنویسید