فرزاد حسنی، مجری برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در ایران به ادعای ضرب‌وشتم همسر سابقش، آزاده نامداری، واکنش نشان داد و از او خواست نظرش را درباره‌ی “سازمان مجاهدین خلق” بگوید.
فرزاد حسنی، مجری برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در ایران به ادعای ضرب‌وشتم همسر سابقش، آزاده نامداری، واکنش نشان داد و از او خواست نظرش را درباره‌ی “سازمان مجاهدین خلق” بگوید.
آقای حسنی در یادداشتی که در وب‌سایت “پارسینه” منتشر شده، با خطاب قرار دادن مردم نوشته: «دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی‌حرمتی‌هایی که بر من روا رفت و مظلوم‌نمایی‌ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم. اکنون نیز براساس خواسته‌ی مادر سیده ۶۳ ساله‌ام و وثیقه‌ی سوگندی که یاد کرده‌ام پاسخ می‌دهم.»
او سپس با بیان این‌که معتقد است «حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر»، ادامه داده: «بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آن‌ها است؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان‌ها را از روشی که برای رسیدن به هدف‌شان انتخاب می‌کنند بشناسید.»
این مجری مشهور، در ادامه در چهار بند به ادعای کتک زدن خانم نامداری این‌گونه پاسخ داده است:
«۱- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می‌تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ‌گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیرواقعی است پاسخ سوال روشن است!
۲- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه هم‌چون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه‌ی صدور احکام قضایی، دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه‌ی ۶۳/۹۲۲۱۹۲ در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدام‌یک از این موارد محکوم واقع شده‌ام؟ هیچ‌کدام!
۳ – اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می‌دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردی است که مرتبط با جدایی‌اش از من نیست.
۴- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس‌های غیرواقعی و تهمت‌های پی‌درپی و مظلوم‌نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل‌الخطاب همه‌ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.»
حسنی در پایان نوشته‌ی خود از مخاطبانش خواسته تا به صفحه‌ی همسر سابقش بروند و نظرش را درباره‌ی «سازمان مجاهدین خلق» که او از آن با عنوان «گروهک منافقین» نام برده و نیز در خصوص «عاطفه‌ی مادری و عشق به فرزند» بپرسند.
در این میان، به نظر می‌رسد مطرح کردن نام “سازمان مجاهدین خلق” که از سوی جمهوری اسلامی سازمانی تروریستی شناخته می‌شود، با هدف تهدید سیاسی خانم نامداری صورت گرفته باشد.
Azadeh-Namdari
آزاده نامداری، روز یکشنبه (۲ فروردین)، در یک پست اینستگرامی که پس از مدت کوتاهی آن را حذف کرد، مدعی شد که فرزاد حسنی وی را کتک می‌زده است.
او هم‌چنین در توضیحی برای عکس چشم و صورت کبود خود نوشته بود:
«متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم. اما دیگه باید… باید… این عکس مستنده و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودم و حالم رو رویت کردند… امروز به لطف دروغ‌گویی ایشون، مستند من پخش نشد و هزار اتفاق تلخ دیگه… من الان سرپام، خوبم. زندگی می‌کنم. درس می‌دم. کار می‌کنم و دوباره زنده شدم. متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده‌ش رو میسپره دست کسی که به نزدیک‌ترین کسش هم رحم نکرد، به تایید دوستاش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود، به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم. این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی می‌گم که از ایشون بت ساختند، بتی که به هیچ مسلکی پایبند نیست، دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره. آقای حسنی می‌دونم دهنت باز میشه به هر تهمتی. اما من واگذارت می‌کنم به خدا… و خوشحالم که دیگه نمی‌بینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدت‌هاست حتی خودم گوشش ندادم… والسلام.»
یک روز پس از انتشار این عکس و نوشته، پخش مستند شش قسمتی ساخته‌شده توسط این مجری با عنوان “خانمی که شما باشی” از شبکه‌ی دو تلویزیون دولتی ایران آغاز شد. آن هم در حالی که پیش‌تر گفته شده بود که در زمانی دیگر پخش خواهد شد.