مهدیه محمدخانی بعد از اجرایی که در تالار وحدت داشت موج اعتراض‌های مردمی را نسبت به وزارت ارشاد ایجاد کرد.پلیس امنیت تهران، شکایتی را علیه مهدیه محمدخانی و مجید درخشانی به دلیل تهیه و تدوین و انتشار فیلم تک خوانی زنان در راستای قبح شکنی این موضوع، تنظیم و تقدیم قوه قضائیه کرده است.
مهدیه محمدخانی بعد از اجرایی که در تالار وحدت داشت موج اعتراض‌های مردمی را نسبت به وزارت ارشاد ایجاد کرد.
به گزارش هرانا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، پلیس امنیت تهران، شکایتی را علیه مهدیه محمدخانی و مجید درخشانی به دلیل تهیه و تدوین و انتشار فیلم تک خوانی زنان در راستای قبح شکنی این موضوع، تنظیم و تقدیم قوه قضائیه کرده است.
بر اساس این گزارش در پی این شکایت، دستگاه قضایی مهدیه محمدخانی و مجید درخشانی را برای بیان توضیحات احضار کرده است.
مهدیه محمدخانی یکی از خوانندهای زن ایرانی است که چندسالی در خارج از کشور فعالیت داشته است؛ وی بعد از اجرایی که در تالار وحدت داشت موج اعتراض‌های گروههای تندرو حکومتی  را نسبت به وزارت ارشاد ایجاد کرد.
گروه «ماه نو» که سرپرستی آن را مجید درخشانی بر عهده دارد و مشوق اصلی مهدیه محمد خانی است مدتی پیش در جشنواره موسیقی سنتی ایرانی که در تونس برگزار شد این فضا را مهیا کرد که مهدیه محمد خانی به تک خوانی بپردازد.
…………………..
خواننده: مهدیه محمدخانی / شاعر: مهدی اخوان ثالث / آهنگساز: بهزاد عبدی / رهبر ارکستر: ولادیمیر سیرنکو / اجرا : ارکستر ناسیونال اوکراین
تدوینگر: مهرداد خوشبخت