پروفسور مارستون و رابطه جنسی با دو زن شگفت‌انگیز

سکانس‌ها فیلم درصدد است تا بیانیه‌ای فمینیستی ارائه دهد و رابطه آن با بیان مسائل جنسی و برابری جنسیتی را نشان دهد. اما موارد دیگری نیز وجود دارد که کیفیتی مشابه سینمای «اکسپلوزیو» دارد. هی دو تا زن و یک مرد دارند با هم رابطه جنسی برقرار می‌کنند بهتره یه کم از اونو نشون بدیم … من تسریع می‌کنم که این اصلا چیز بدی نیست. – این مساله پویایی اروتیکی به فیلم می‌دهد – اما چندان با زمینه‌های آموزنده آن جور در نمی‌آید. فیلم به طرز عمیقی وارد مساله BDSM می‌شود گاه به نظر می‌رسد که کمی واقعی‌تر و کمی غیر صریح‌تر از «پنجاه طیف خاکستری». (جا دارد که به این مساله اشاره شود که «رابینسون» یکی از نویسندگان و کارگردانان «خون حقیقی» و «کلمه ال» بوده است). اگرچه «پروفسور مارستون و زنان شگفت‌انگیز» در دید کلی از لحاظ تاریخی دقیق است اما در جزئیات داستان آزادی بیشتری به خرج داده است. به عنوان مثال، ما می‌دانیم که پدر پسران «الیو» و فرزندان «الیزابت» همگی «ویلیام» بوده و «الیو» و «الیزابت» قبل و بعد از مرگ «ویلیام» در سال 1947 با هم زندگی می‌کردند اما هیچ چیز قطعی در مورد ماهیت رابطه آنها وجود ندارد. آیا هر دو زن او بودند که از رابطه جنسی جداگانه با «ویلیام» لذت می‌بردند یا معشوقه یکدیگر بوده‌اند؟ این فیلم دیدگاه دوم را بر می‌گزیند، اما این تنها یک چشم انداز احتمالی است. 

قضیب‌لیسی،احلیل‌نوازی، کیرخوری (به انگلیسی: Fellatio) یا به فارسی افغانستان کیرچوشی به نوعی آمیزش جنسی دهانی به شکل تحریک دهانی آلت تناسلی مرد توسط شریک جنسی یا خود شخص (خودقضیب‌لیسی) گفته می‌شود. این عمل شامل تحریک جنسی آلت تناسلی توسط دهان، لب، زبان و حلق است. این عمل به‌منظور نزدیکی جنسی یا تحریک شهوانی به‌کار می‌رود. برای بسیاری از مردان، این عمل یک برانگیزانندهٔ جنسی است که توسط شریک جنسی به‌منظور شروع کردن عشق‌بازی، برانگیختگی جنسی و نهایتاً آمیزش جنسی به‌کار می‌رود. به‌ویژه در میان مردان همجنس‌گرا رواج دارد.

از آنجا که گیرندهٔ این عمل جنسی مرد است، دهنده می‌تواند مرد یا زن باشد. وقتی گیرنده به زور آلت خود را در دهان دهنده وارد می‌کند، آن را ایروماسیون (Irrumation) می‌نامند. سکس دهانی وقتی برای یک زن انجام شود به فرج‌لیسی (یا به زبان عامیانه، کس‌لیسی) معروف است.

در قوانین حقوقی بعضی کشورها، سکس دهانی نوعی دخول شمرده می‌شود؛ حال آن‌که بقیهٔ کشورها فاقد قوانین حقوقی لازم برای شناسایی و مجازات این عمل جنسی در موارد ناخواسته‌اند. علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، دربارهٔ این عمل این‌گونه ابراز نظر کرده‌است که خوردن و بوسیدن آلت در زناشویی «شرعاً حرام نیست و فی نفسه اشکال ندارد ولی باید از خوردن خبائث و منی اجتناب گردد.»

چگونگی انجام

این عمل جنسی با فروبردن آلت تناسلی مرد در دهان شریک جنسی و عقب و جلو بردن سر انجام می‌شود. شخص دریافت‌کننده نباید سر طرف مقابل را گرفته یا آلت جنسی خود را در دهان او فروکند و شخص ارائه‌دهنده باید دندان‌های خود را با لب‌هایش بپوشاند. چرا که تماس دندان‌ها می‌تواند برای شخص دریافت‌کننده دردناک باشد. اگرچه برخی افراد به خوردن منی تمایل دارند با این وجود انزال در دهان باید با توافق دو طرف انجام گیرد؛ چرا که خوردن منی می‌تواند با مشکلاتی اعم از خفگی به‌دلیل چسبناک بودن مایع انزال باشد.

دیدگاهتان را بنویسید