«چشم هایی که مال تو نیست» به مصطفی تاج زاده تقدیم شد

بهاره رهنما آخرین شب از اجرای نمایش «چشم هایی که مال تو نیست» را به مصطفی تاج زاده تقدیم کرد…
_____________________________
در این باره فخرالسادات محتشمی پور همسر مصطفی تاج زاده در صفحه ی فیس بوک خود نوشت:
« بهاره جان نمایش شب آخر «چشم هایی که مال تو نیست» را به همسرجان تقدیم کرد!
محبت دارد بهاره جان. همیشه محبت داشته یکی از نمایش هایش را در یکی از مرخصی های همسرجان در تالار وحدت یا شاید هم تئاتر شهر دیدیم و فردایش او به زندان بازگشت و من خوشحال بودم که آخرین ساعات بیرون بودنش را در جایی گذرانده که دوست دارد.

امشب تنها و بدون هیچ همراهی به دعوت دخترمان بالاخره رفتم فرهنگ سرای نیاوران و با بهاره پا به پای نغمه اشک ریختم!
بهاره رفت لباسش را عوض کرد و آمد و مامان فخری اش را در آغوش گرفت و من در گوشش گفتم ممنون عزیزم دلم می خواست با همسرجان می آمدم ولی قسمت نبود.
یک مامان طفلکی به بچه های هنرمندش چه می تواند هدیه بدهد جز دعای خیر و دعای عاقبت به خیری.
ممنون از بهاره رهنما و همه عزیزانی که به مردم وفادار مانده اند و ممنون برای همه هنرمندی هایش. در مورد این نمایش که ظاهرا آخر هفته بعد به مدت ده روز دیگر تمدید شده گفتنی هایی هست بماند به وقتش… »
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۱
بهاره رهنما آخرین شب از اجرای نمایش «چشم هایی که مال تو نیست» را به مصطفی تاج زاده تقدیم کرد... _____________________________ در این باره فخرالسادات محتشمی پور همسر مصطفی تاج زاده در صفحه ی فیس بوک خود نوشت: « بهاره جان نمایش شب آخر «چشم هایی که مال تو نیست» را به همسرجان تقدیم کرد! محبت دارد بهاره جان. همیشه محبت داشته یکی از نمایش هایش را در یکی از مرخصی های همسرجان در تالار وحدت یا شاید هم تئاتر شهر دیدیم و فردایش او به زندان بازگشت و من خوشحال بودم که آخرین ساعات بیرون بودنش را در جایی گذرانده که دوست دارد. امشب تنها و بدون هیچ همراهی به دعوت دخترمان بالاخره رفتم فرهنگ سرای نیاوران و با بهاره پا به پای نغمه اشک ریختم! بهاره رفت لباسش را عوض کرد و آمد و مامان فخری اش را در آغوش گرفت و من در گوشش گفتم ممنون عزیزم دلم می خواست با همسرجان می آمدم ولی قسمت نبود. یک مامان طفلکی به بچه های هنرمندش چه می تواند هدیه بدهد جز دعای خیر و دعای عاقبت به خیری. ممنون از بهاره رهنما و همه عزیزانی که به مردم وفادار مانده اند و ممنون برای همه هنرمندی هایش. در مورد این نمایش که ظاهرا آخر هفته بعد به مدت ده روز دیگر تمدید شده گفتنی هایی هست بماند به وقتش... »  پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید