ترانه علیدوستی، بازیگر سریال و سینمای حکومت، مطلبی در اینستاگرام گذاشته و از در راه بودن «شهرزاد 2» خبر داده و گفته است:«نگران نباشید و به شایعات توجه نکنید».

ترانه علیدوستی، بازیگر سریال و سینمای حکومت، مطلبی در اینستاگرام گذاشته و از در راه بودن «شهرزاد 2» خبر داده و گفته است:«نگران نباشید و به شایعات توجه نکنید».

او نیز همچون مقامات حکومت و خطیبان تندخوی نماز جمعه، «رسانه‌ها» را عامل اصلی دامن زدن به شایعات می‌داند و با زبانی طعنه‌آمیز می‌گوید:« سوژه خبر در این مملکت خیلی کم است، به اینها میگوییم رسانه‌های مجبور». 

در انتهای مطلب نیز ایشان آیکون سمبولیک «فمنیسم» را به متن ضمیمه کرده‌اند.
در ذیل مطلب ایشان که بیش از 300 هزار لایک دریافت کرده، 6500 «نفر» کامنت گذاشته‌اند که مطالعه محتوای آنها را از حیث رسیدن به درک تازه‌ای از«حقارت و خفت قابل تصور برای موجودات» به روانکاوان و جامعه‌شناسان توصیه می‌کنم.
سوای توصیه اکید به مطالعه کامنت‌ها، اینکه هیچ یک از آن 4.1 میلیون نفر «فالوئر» ایشان، سوالات زیر برای‌شان وجود نداشته نیز از نظر این حقیر در حکم «فاجعه» است:
1- منظور از «شایعات» چیست؟
الف، اختلاس 8000 میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان؟
ب، ارتباط «تهیه کننده» سریال حکومتی شهرزاد با این پرونده؟ 
ج، دریافت دستمزد میلیونی شما از این «پروژه»؟
2- اگر کل ماجرای ارتباط سریال شهرزاد و عوامل‌اش با فساد 8000 میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگان «شایعه» است، لطفا شیوه تامین «سرمایه اولیه» ساخت این مجموعه را تشریح بفرمایید.
بی‌تردید روشن شدن منابع مالی تامین این پروژه میلیاردی، می‌تواند در بی‌اعتبار شدن «شایعات» و «رسانه‌های مجبور» بسیار موثر باشد.
کسی که چیزی را «شایعه» می‌داند، از آنچه که «شایعه» نیست مطلع است.
3-چرا ادعای رسانه‌ها «شایعه» است اما ادعای ترانه علیدوستی نامی «شایعه» نیست؟
4- آیا آنزمانی که رسانه‌ها با شما گفت‌و‌گو می‌کنند، عکس‌تان را روی جلد می‌آورند، درباره «آخرین کار» و «حال گربه» و «رنگ مورد علاقه»تان سوال می‌کنند هم «مجبور»اند یا فقط در صورت افشای پرونده فسادی که نام شما را هم به میان می‌کشد «مجبور» تلقی می‌شوند؟
5- در صورت اثبات ارتباط تهیه کننده سریال حکومتی شهرزاد با فساد مالی 8000 هزار میلیارد تومانی، موضع شما چه خواهد بود و برای قرار نگرفتن در لیست کسانی که با سریال ساخته شده با «پول کثیف» و «حق بازنشستگی معلمان» همکاری کرده اند، چه کاری انجام خواهید داد؟
6- گذاشتن سمبل/آیکون «فمنیسم» در انتهای این مطلب، آیا برای آن بوده است که درصورت پرسش از ارتباط شما با این پروژۀ بدنام، پرسشگر «ضد فمنیست» دیده شود یا چه؟
ضمنا، خواهشمندست منابع مطالعاتی‌تان جهت آشنایی مخاطبان با اصول «فمنیسمی» که با «حجاب اجباری» مخالفتی ندارد را منتشر بفرمایید.