۱ شب در پاریس

۱ شب در پاریس (به انگلیسی: 1 Night in Paris) فیلمی پورنوگرافی محصول سال ۲۰۰۴ است. این فیلم در سال ۲۰۰۱ با محتوای آمیزش جنسی پاریس هیلتون با دوست پسرش ریک سالومان تصویربرداری شد. این فیلم در ابتدا برای نشر عمومی ساخته نشد. در فیلم‌برداری این فیلم، از یک دوربین ثابت استفاده شده است. بخش‌هایی از این فیلم با «تکنیک فیلم در شب» ضبط شده‌است. بخش‌های دیگر این فیلم نیز به صورت عادی و در خانه فیلم‌برداری شده است. بخش پایانی این فیلم نیز صحنه آمیزش دهانی پاریس هیلتون برای ریک سالومان است.

پاریس ویتنی هیلتون (به انگلیسی: Paris Hilton) (زاده ۱۷ فوریه ۱۹۸۱) هنرپیشه، خواننده و مدل آمریکایی است.

پاریس هیلتون از وارثان و دختر ریچارد هیلتون صاحب هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون است. در سال ۲۰۱۳ فیلمی توسط سوفیا کاپولا دختر فرانسیس فورد کاپولا ساخته شد به نام Blling Ring که در آن ماجرای واقعی دستبرد به خانه پاریس هیلتون و چند خواننده دیگر را نشان داد. در این فیلم وسایل و علایق شخصی بعضی افراد مشهور نشان داده می‌شود. همچنین فیلم یک شب در پاریس در سال ۲۰۰۱ میلادی با محتوای آمیزش جنسی پاریس هیلتون با دوست پسرش ریک سالومان تصویربرداری شد. این فیلم در ابتدا برای نشر عمومی ساخته نشده بود، ولی در سال ۲۰۰۴ میلادی اکران شد.

Socialite Paris Hilton and former boyfriend Rick Salomon are shown in a scene from her notorious “One Night In Paris” home video. (HO/REUTERS)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *