بات پلاگ مسلمون‌ها

این بات پلاگ برای با جناق و بی بی زهرا است که در سه نوبت نماز باید بچه مسلمون‌ها شیافش کنند، ظاهرا حضرت علی ابن ابی طالب که نماد بارز بیغیرتی و جاکشی بوده از همون باجناقش حامله‌ بوده و بانوی دو عالم از این‌ها استفاده می‌کرده، به دستور محمد پیامبر پدوفیلی مسلمانان کونی این مدل بات پلات ها را براساس همان زمان ساخته اند. (از این استفاده کنید بهشت بر شما واجب میشه) اسمش هم گذاشتن بات پلاگ حضرت فاطمه که عشوه‌ها و اشارات این زن در یادها بماند. برای مسلمانان و شیعه سانان حشری دائم التحریک. بسم الله میگن و میکن تو کونشون. اسلام و سوراخ. بانوان مسلمان پرده های ملکوتیو که کنار میزنن میندازنش پشت این گل‌میخ‌های عارفانه تا نور خدا به کونشون بتابه. (شنیدی میگن طرفو خدا کرده؟)

کوچکترین بات پلاگ در حکومت امام زمان :)))

حالا بات پلاگ چیه؛ این درپوش مقعد یا بات‌پلاگ (به انگلیسی: Butt plug) یک نوع اسباب‌بازی جنسی است و طوری طراحی شده‌است که در کون فرو برده شده و باعث تحریک جنسی شود. این وسیله از برخی لحاظ مثل آلت مصنوعی است اما از آن کوتاهتر و نوک تیز تر است. این وسیله کاملاً در راست‌روده فرو نمی‌رود و در آن گم نمی‌شود، به همین خاطر استفاده از آن آسان و بی خطر است. بعضی از این درپوش‌ها مثل آلت تناسلی مردان است که برای رابطه‌های جنسی زنانه(لزبینی) فراهم شده.

انتهای گشاد شده در یک «بات‌پلاگ» برای جلوگیری از این وجود دارد. برخی از دیلدوها فاقد انتهای گشاد هستند و بنابراین استفاده از چنین دیلدوهایی به صورت مقعدی توصیه نمی‌شود زیرا ممکن است گیر کنند. اجسام خارجی جامانده در مقعد ممکن است نیاز به استخراج توسط پزشک داشته باشند.

علاوه بر این، روده تحتانی بالای راست روده به راحتی سوراخ می‌شود. به همین دلیل، دوشاخه‌های لب به لب نسبت به دیلدوها کوتاهتر هستند و اندازه مشخص شده آنها معمولاً به جای طول، دور دستگاه را نشان می‌دهد. آنها همچنین باید بسیار صاف باشند تا به راست روده یا روده آسیب نرسانند. برای اینکه آنها را وارد راست روده کنند، معمولاً یک نمای کلی از یک مخروط با انتهای گرد دارند که سپس به یک «کمر» باریک می‌شود که خود را در اسفنکتر مقعدی قرار می‌دهد و با قسمت گشاد شده خارج از بدنه، از لغزیدن یا ورود بیشتر «بات‌پلاگ» یا «درپوش مقعد» به داخل بدن جلوگیری می‌کند. عضله اسفنکتر بات‌پلاگ را از ناحیه کمر در جای خود نگه می‌دارد و از لیز خوردن ناخواسته آن جلوگیری می‌کند.

بات پلاگ مناسبتی شب های ماه مبارک رمضان :)))

درپوش مقعد را می‌توان برای لذت بردن به داخل یا خارج کرد، به طوری که فشار ریتمیک رابطه جنسی نافذ را شبیه‌سازی کرد، اگرچه برخی از آنها به‌طور خاص برای ماساژ پروستات طراحی شده‌اند.

مانند سایر فعالیت‌هایی که شامل دخول مقعدی می‌شوند، مانند رابطه جنسی مقعدی، مقادیر زیادی روان‌کننده جنسی و یک رویکرد ملایم آرام برای قرار دادن یا برداشتن یک «درپوش مقعد» یا «بات‌پلاگ» مورد نیاز است.

وجود این وسیله در زنان باعث تنگ‌شدن واژن شده و دخول برای‌مرد را لذت بخش‌تر می‌نماید. همچین تماس با نقطه جی را افزایش داده و باعث لذت جنسی در زن می‌شود.
در مردان دچار مشکل دیر انزالی و نوع ویبراتور دار آن با تحریک پروستات باعث سرعت بخشیدن در انزال می‌شود.