بازیگران زن فیلم‌های پورنو اهل ایران

هرزه‌نگاری یا پورنوگرافی تجسم و نمایش بی‌پرده از آمیزش جنسی در انسان با هدف ایجاد هیجان، تحریک یا ارضای جنسی است که در قالب‌های مختلف از جمله کتاب، عکس، پویانمایی، مجسمه، متن، نقاشی، فیلم، بازی و مجله ارائه می‌شود. در بسیاری از موارد تمایز بین پورنوگرافی و هنر اروتیک تا حد زیادی ذهنی و بیانگر تفاوت‌های فرهنگی در جوامع مختلف است.

پورنوگرافی می‌تواند با رسانه‌های مختلفی نمایش داده شود؛ مثل کتاب، مجله، کارت پستال، عکس، مجسمه‌سازی، رسم، نقاشی، پویانمایی، صدای ضبط شده، متن، فیلم، نوانما و بازی ویدئویی باشد. در چند دهه اخیر، با گسترش فرهنگی که موضوعات جنسی را تابو نمی‌داند، صنعتی بر حول تولید و مصرف محتوای پورنوگرافی ایجاد شده‌است. گسترش و بهبود رسانه‌های صوتی و تصویری و اینترنت نیز در شکوفایی این صنعت نقش مهمی داشته‌است. آمارها نشان می‌دهند که ۵۰٪ کاربران اینترنت به‌طور مرتب پورن تماشا می‌کنند. هرزه‌نگاری ادبی به متنی می‌گویند که در آن بر فعالیت‌های جنسی بسیار تأکید می‌شود به‌طوری‌که ممکن است به برانگیختگی هیجانات جنسی بیانجامد.

در این مطلب با بازیگران زن فیلم‌های پورنو اهل ایران آشنا شوید. مخالفت با پورنوگرافی به‌طور کلی از دو منبع سرچشمه می‌گیرد: اعتقادات دینی و اعتقادات فمینیستی. که این مخالفت‌ها بعضاً شکل قانون در کشورهای مختلف می‌گیرند. یکی از موارد مطرح شده در این مخالفت‌ها امکان اعتیاد به پورنوگرافی می‌باشد.


مرجان فریتوس

مرجان فریتوس با نام کاری پرسیا پله (Persia Pele) به خاطر مسایل مربوط به انقلاب ایران به استکهلم سوئد مهاجرت کرد و پس از مدتی آنجا را به مقصد سانفرانسیسکو آمریکا ترک کرد . مرجان فریتوس تا قبل از ۱۸ سالگی یک رقصنده برهنه بوده با این حال علاقه زیادی برای ورود به صنعت سینما داشت حتی مصاحبه ای که با ای وی ان کرده گفته‌است آرزو داشته در اسکار صاحب جایزه بشود . ولی خود می‌گوید به خاطر نداشتن استعداد و مسایل مربوط به انقلاب وارد سینما نگشته است . مرجان هدف خود را از بازی در فیلم‌های پورن کسب درآمد اعلام کرده ولی به عنوان جذب‌کننده دختران جوان در صنعت پورن نیز فعال است . پوزیشن مورد علاقه سکس از پهلو است . ضمناً او گفته دوست دارد کسی با او سکس می‌کند به چشمان او خیره شود .

آیلار لی

آیلار (شراره) دیانتی لی با نام هنری دیانا مُدل نروژی، ایرانی است. او هم‌اکنون بازیگر موزیک ویدئو و خواننده می‌باشد. او در آمریکا در تعدادی فیلم پورنو بازی کرده‌است. او در ژوئیه ۲۰۱۰ در یک مصاحبه با نشریه آذری ترند گفت است که از بازی در این فیلم‌ها شدیداً پشیمان است. او توضیح داد که او این تصمیم را در دوران سختی از زندگی خود گرفته و ای کاش می‌توانست کاری کند که آن‌ها را از گذشته خود پاک کند. در سال ۲۰۰۴ وی در مسابقات دختر شایسته نروژ شرکت کرد، اما برگزارکنندگان مراسم وقتی پی بردند که وی پیش‌تر در فیلم‌های پورنوی متعددی ظاهر شده‌است، صلاحیت او را برای شرکت در مسابقه رد کردند. دیانتی، در دسامبر ۲۰۰۴ مدعی شد که با رابی ویلیامز ستاره انگلیسی موسیقی پاپ روابط جنسی داشته‌است. اما این ادعای وی توسط ویلیامز و مدیر برنامه‌هایش به شدت رد شد. در سال ۲۰۰۵ وی یکی از میهمانان ثابت سریال تلویزیونی برادر بزرگ (سوئد مقابل نروژ) بودپرسیا منیر

پرسیا منیر در سال ۱۹۵۴ در یک خانواده متشخص از یک پدر پزشک ایرانی و از یک مادر معلم آمریکایی به دنیا آمد درحالیکه ۱۹ سال داشت با یک نوازنده ازدواج کرد. پرسیا منیر در دانشگاه رشته پرستاری را انتخاب کرد و بعدها برای مدت کوتاهی به عنوان پرستار مراقبت‌های ویژه مشغول به کار شد. رابطه زناشویی او با شوهرش دچار سردی شد و هر دو آن‌ها رو به عیاشی و روابط خارج از ازدواج رو آوردند. اولین سکس خارج از زناشویی پرسیا منیر در سال ۱۹۸۱ با یک همکار پرستار سیاهپوست انجام گرفت زندگی زناشویی پرسیا منیر در سال ۱۹۸۸ به طلاق انجامید. پس از طلاق زندگی پرسیا منیر از نظر مادی دچار تنگنا شد به طوریکه برای گذران زندگی و رفع فقر در زندگیش در سال ۱۹۹۲ مجبور شد به عنوان یک رقصنده برهنه در یک باشگاه در پالم پیچ فلوریدا کارکند. پرسیا منیر در سال ۲۰۰۴ وارد صنعت پورنوگرافی شد در همین سال پرسیا منیر تصمیم به پخش فیلم‌ها و تصاویر سکسی در سایت خود کرد. پرسیا منیر در مصاحبه از علاقه خود از سکس با مردان مسن و دختران جوان سخن گفت.


کارمل مور

کارمل مور یا نسرین علوی (زادهٔ ۱۹ ژوئن ۱۹۸۵ در انگلستان) بازیگر پورنو ایرانی‌الاصل اهل بریتانیا است.

دیدگاهتان را بنویسید