لیست ده فیلم پورن برگزیده‌ که می‌تواند بحث برانگیز باشد

بیشتر مردم فیلمای پورن رو فقط از یک جنبه قضاوت میکنن . اینکه ایا این فیلما بهشون کمک میکنه به نقطه ارضا جنسی برسن یا نه .پل فیشبین یه همچین آدمی نیست. او بیشتر از هزار تا فیلم پورن دیده ، اما به این فیلما به عنوان یه فیلم اهمیت میده نه فقط یه وسیله برای خودارضایی جنسی. در سال 1983، فیشبین، Adult Video News رو که یه مجله تجاری در مورد صنعت فیلم پورن بود تاسیس کرد.برای دریافت آخرین فیلترشکن‌ها به کانال فیلترکات در تلگرام بپیوندید

https://telegram.me/filtercut

بیشتر مردم فیلمای پورن رو فقط از یک جنبه قضاوت میکنن . اینکه ایا این فیلما بهشون کمک میکنه به نقطه ارضا جنسی برسن یا نه .پل فیشبین یه همچین آدمی نیست. او بیشتر از هزار تا فیلم پورن دیده ، اما به این فیلما به عنوان یه فیلم اهمیت میده نه فقط یه وسیله برای خودارضایی جنسی. در سال 1983، فیشبین، Adult Video News رو که یه مجله تجاری در مورد صنعت فیلم پورن بود تاسیس کرد. هدف این مجله هم این بود که اخبار فیلمای پورن رو درست مث گزارشایی که خبرنگارای هالیوود منتشر می کنن گذارش کنه. فیشبین حق مالکیت این مجله رو تو سال 2010 فروخت اما هنوزم به اینجور فیلما علاقه منده و اینو میشه از پروژه اخیرش “X-Rated فهمید که میشه گفت یکی از بی سابقه ترین و بزرگترین پروژه های فیلمای بزرگسالانه و قراره از سال 2015 در کانال Showtime کار خودشو شرو کنه. و از 15 جولای هم تو سرویس پخش ویدیویی در دسترسه . خب یکی دیگه از کارایی که فیشبین انجام داده اینه که 10 تا از فیلمای پورنی رو که از نظر خودش ، بهترین و فوق‌العاده ترین بودن انتخاب کرده که تو قسمت پایین در موردشون یکم توضیح می‌دم.

شماره 1: هیچی برای مخفی کردن وجود نداره (1981)فیشبین می گه: فیلم پورن “هیچ چیز برای پنهان کردن وجود نداره” که تو سال 1981 ساخته شده تا به امروز، به خاطر بازی خوب و داستان عاشقانه دلچسبش بهترین فیلم پورن بوده چون هیچ وقت با یه فیلم سکسی نمیشه همچین حسی رو تجربه کرد

شماره 2: گشایش میستی بتهوون (1975)“افتتاحیه میستی بتهوون” (1975) به خاطر اینکه تونسته سکس رو به زیبایی با داستان فیلم تلفیق کنه یه جور فیلم پیشگام تو این عرصه به شمار میره.

شماره 3: اراذل و اوباش (1982)فیلم پورن سینمایی اراذل و اوباش سال 1982 اولین جایزه AVN Best Picture رو برنده شد. فیشبین در مورد این فیلم می‌گه که تو این درام کثیف که در مورد یک روانپزشک زن بازه، رنه جرمی بهترین بازی پورن خودش رو ارائه داده.

شماره 4: افکار شیطانی جدید خانم جونز (2005)خیلی کم پیش میاد که ریمیکس یه فیلم از نسخه اصلیش بهتر باشه، اما فیشبین می‌گه که ریمیکس 2005 فیلم کلاسیک پورنو سال 1973 با حذف بخش خودکشی از نمایشنامه اولیه، خیلی بهتر شده . ستاره این ریمیکس جینا جیمزون بود، اما خانم جونز اصلی، بازیگری به نام جورجیا اسپلوین بود که چهره واقعا جذاب و سینمایی داشت.

شماره 5 جاه طلبی خانوم بلوند (1981)معمولا ژانر پارودی (تقلید تمسخر امیز) بخش بزرگی از اینجور فیلما رو تشکیل می‌دن، اما در سال 1981، ” جاه طلبی خانوم بلوند ” قسمتای موزیکال پشت پرده MGM 1940 رو با پورن هاردکور ترکیب کرد.

شماره 6: فروافتاده (200فیلم “فروافتاده” یجورایی یه نقطه عطف حساب میشه، چون ستاره این فیلم جسیکا هم می‌تونه در هر نوع پوزیشن احتمالی سکس داشته باشه، و در عین حال هنوز هم بازی خوبی رو مث یه فرشته که در حال تنبیه شدنه نشون بده.

شماره 7: فساد (2006)فیشبین به فیلم پورن “فساد” که تو سال 2006 ساخته شد نمره بالایی می‌ده چون این فیلم مسائل مربوط به حقوق و آزادی بیان رو تو اولویت قرار داده و در کنار اون صحنه های سکسی هات زیادی هم داره

شماره 8: هم اتاقی ها (1981)“هم اتاقی ها” یه فیلم پورنو بود که تو سال 1981 ساخته شد و تلاش کرد به مخاطب عام آمریکایی نزدیک بشه. فیشبین می‌گه که این اولین فیلم پورنیه که از دیدگاه یه زن درست شده

شماره 9: Fashionistas ( 2002)فیلم پورن “Fashionistas” رکورد بیشترین کاندید شدن برای جایزه AVN رو داره. این فیلم که در کل 22 بار برای این جایزه کاندید شده، این اولین فیلم پورنو اورجینالیه که به شدت از صحنه های سادومازوخیستی استفاده می کنه.

10 شماره 10: دزدان دریایی (2005)“دزدان دریایی” اولین فیلم پورنو با بودجه یک میلیون دلاری بود. فیشبین می‌گه سطح جلوه های ویژه و ارزش تولید و صحنه های سکسی این فیلم می‌تونه هر کسی رو سورپرایز کنه.

دیدگاهتان را بنویسید