تلویزیون

گذر همیشه زمان تغییر را نشانه می رود. خاطرات هم تغییر را تجربه می کنند تا دیگر حرفی از جعبه های جادو هم به میان نیاید. این روزها اما گویا تکنولوژی امکان را در اختیار تک تک افراد قرار می دهد که بتوانند برنامه هایی مشترک را همزمان با تمام مخاطبان سرتاسر دنیا به تماشا بنشینند. در عصر تکنولوژی، گسترش هر روزه اینترنت و دسترسی به آن همه امور و امکانات مختلف را تحت تاثیر خودشان قرار داده اند. تا جایی که هر روز شاهد اتفاقات جدید و مهاجرت امکانات مختلف به فضای مجازی وب هستیم.تلویزیون وقتی قرار باشد اینترنتی شود، می تواند تمام دنیا را مخاطب قرار دهد.
تلویزیون اینترنتی چیست؟تلویزیون اینترنتی یا اینترنت TV درواقع یک پروتکل تلویزیونی است که از طریق اینترنت پخش و منتشر می شود.این پروتکل به تماشاگرانش امکان انتخاب برنامه دلخواهشان را از میان مرجعی از نمایش های تلویزیونی می دهد. مدل های اولیه تلویزیون های اینترنتی اما تنها چند فیلم یا ویدئو انتخابی را در یک وب سایت محدود در اختیار کاربران قرار می دادند.خانه ادبیات.خانه ادبیات ایران.خانه مستقل بودن ادبیات فارغ از ادبیات حکومتی.ادبیات باندی.ادبیات گروهی. همیشه باید به سمت خود بودن حرکت کند،پس تلویزیون اینترنتی سه پنج را به سمت خودتان حرکت دهید.

نشریه الکترونیکی سه پنج  از نظرهای مخاطبین مختلف بخش هایش، استقبال می کند.فایل های ویدیویی خود را در حوزه ادبیات و هنر برای ما بفرستید.

آدرس پست الکترونيک ما 3panjlitr@gmail.com

نظرات و پیشنهادات شما برای ما بسیار ارزشمند هستند و به ما کمک می‌کنند تا بتوانیم خدمات بهتری را برای مخاطبان خود ارائه کنیم.

 

در دو آدرس زیر ما را دنبال کنید

تلویزیون سه پنج در یوتیوب

شما می توانید در هر زمان که دسترسی به اینترنتی داشتید کانال اینترنتی ما را اینجا به چشم هایتان برسانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *