[ویدیو:] رقص «جنیفر لارنس» در خیابان‌های بوستون پس از پیروزی بایدن

«جنیفر لارنس» پس از انتخاب «جو بایدن» به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا، با انتشار ویدیویی از خیابان‌های بوستون نشان داد که از این اتفاق چقدر خوشحال است. ستاره‌ی «هانگر گیمز» (The Hunger Games) از «کاملا هریس» و «جو بایدن» حمایت کرده، اما فاش کرده بود که پیش‌تر «کمی جمهوری‌خواه» بوده است.

لارنس ویدیویی در صفحه‌ی توییتر خود از خودش با پیژامه صورتی رنگ به اشتراک گذاشته است که پس از غلبه‌ی بایدن بر «دونالد ترامپ» دیوانه‌وار در حال رقصیدن است. او می‌نویسد: «چاره‌ای نداشتم جز اینکه یک جشن یک نفره به راه بیندازم.»

او پیش‌تر فاش کرده بود که در خانواده‌ای جمهوری‌خواه رشد کرده و در سال ۲۰۰۸ از «جان مک‌کین» در مقابل «باراک اوباما» حمایت کرده است. این بازیگر ۳۰ ساله ماه گذشته اعلام کرد که حالا تغییر موضع داده: «بزرگ‌تر که شدم پی بردم که علیه حقوق خودم رأی می‌دهم، بنابراین با افتخار می‌گویم که یک دمکرات هستم.» او سپس توضیح می‌دهد که با انتخاب «دونالد ترامپ» در سال ۲۰۱۶ همه‌چیز تغییر کرده: «برای اینکه او رئیس جمهوری استیضاح‌شده است که بسیاری از قوانین را زیر پا گذاشته و حاضر نشده رفتار تندروهای سفیدپوست را محکوم کند.»

لارنس در حال حاضر برای فیلمبرداری فیلم جدیدش «بالا را نگاه نکن» (Don’t Look Up) به کارگردانی «آدام مک‌کی» در بوستون به سر می‌برد. ماه گذشته گزارش شد که ستارگانی چون «لئوناردو دی‌کاپریو»، «کیت بلانشت»، «جونا هیل»، «هیمش پاتل»، «تیموتی شلمی»، «آریانا گرانده»، «کید کادی»، «متیو پری»، «مریل استریپ» و «تومر سیسلی» به «جنیفر لارنس» و «راب مورگان» پیوسته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *