پستان خواهر مریم در دهان پمپئو

سرنوشت ایران به دست مردم است نه پمپئو و یه مشت پیر کون پلاسیده مجاهد! ایران، مال مردم ایرانه و این مردم زندگی شاهانه می‌خوان و نه پادویی کمپین رئیس‌جمهورهای پادوی خارجی. دموکراسی‌ و جمهوری‌تون هم دیدیم!

خنده‌دارترین وجه جمعیت اجاره‌ای مجاهدین و خریدن سیاستمداران بازنشسته اینجاست که تا پول قطع میشه طرف دیگه محل نمیذاره. آر یو ردی فور رژیم چینج؟

پمپئو مثل یک هرزه سیاسی به ازای دریافت پول، با تروریست‌های مجاهدین معامله کرده و به میل آنها ادعا کرده که “پهلوی با سپاه همکاری می‌کند”. این وسط در ماتحت نوچه‌های نایاک و رژیم آخوندی فاشیستی اسلامی ، خامنه ای جاکش و علینژاد عروسی شده و از زیر دامن مریم لچک به حرف‌های پمپئو استناد می‌کنند. خط و ربط‌ها از روز هم روشن‌تر شده.

قبلا هم مایک پنس ۱۹۰ هزار دلار بابت یک سخنرانی از گروه فرقه‌ای اسلامی-مارکسیستی موسوم به “مجاهدین خلق” که دستش به خون سربازان آمریکایی آلوده است ، دریافت کرد. این گروه که سابقا در لیست تروریستی هم بوده میلیون‌ها دلار به عنوان هزینه‌های سخنرانی پرداخت می‌کند. زیاد به آنچه افراد در برابر دریافت مبلغی از گروه‌های حاشیه‌ای دریافت می کنند و گوز یا چس از مقعد خالی می کنند، توجه نکنید.