سند محرمانه از تعرض جنسی به نیکا شاکرمی و جزئیات قتل او به دست نیروهای کثیف سپاه

نیکای ۱۶ ساله را به درون تاریکی یک کامیونت یخچالدار میکشند. در حالی که دستانش بسته بوده یکی شان روی بدن او مینشیند و دستش را درون شلوار دخترک میبرد. وقتی نیکا شروع به تقلا و فریاد زدن می‌کند، دهان او را با جوراب می‌بندند، به جان او می افتند و فقط ضربه می‌زنند. جنازه او را هم بعدا در خیابان رها می‌کنند. مرتضی جلیل، آرش کلهر، بهروز صادقی، صادق منجزی، وحید اشتری، از نیروهای پلشت سپاه، قاتلان نیکا شاکرمی هستند. نمی دانم آن روزی که زیر دست و پای ملت میفتید، با شما حرامزادگان چه باید کرد که حق ادا شود!

این مستند ۲۶ دقیقه ای درباره پرونده قتل و تعرض جنسی به نیکا شاکرمی به دست نیروهای کثیف سپاه و رهبر الدنگشان خامنه ای جاکش است.

اسنادی که سرویس جهانی بی‌بی‌سی به دست آورده و تایید شده حاکی از آن است که سه مرد که از سوی نیروهای امنیتی ایران مامور مقابله با تظاهرات اعتراضی سال ۱۴۰۱ بودند به نیکا شاکرمی، دختر نوجوان شرکت کننده در این اعتراضات تعرض جنسی کرده و سپس او را به قتل رساندند.

این اسناد شامل اسامی قاتلان نیکا و فرماندهان ارشدی است که سعی کردند واقعیت این ماجرا را مخفی کنند.

این اسناد همچنین حاوی جزئیات تکان دهنده‌ای از وقایعی است که در پشت یک وانت بدون آٰرم و نشان گذشت که نیروهای امنیتی نیکا را در آن مورد آزار قرار دادند. مهمترین موارد ذکر شده در اسناد:

  • پس از بازداشت و انتقال او به قسمت پشت وانت یخچال‌دار، یکی از مردان در حالیکه روی نیکا نشسته بود به آزار و اذیت جنسی او پرداخت.
  • با وجود اینکه به دست‌های نیکا دستبند زده و به این صورت او را مهار کرده بودند، دختر نوجوان همچنان با لگد و دادن فحش به مقابله و دفاع از خود ادامه داد.
  • در جریان استماع پرونده، این افراد اعتراف کردند که او را با باتوم به شدت کتک زدند.