اشک‌های تلخ پترا فون کانت، فیلمی جسورانه و آموزشی در مورد کُس لیسی

این فیلم را می‌توان یکی از فیلم‌های جسورانه و آموزشی در مورد فرج‌لیسی یا به زبان عامیانه، کُس‌لیسی دانست. زن کُس خود را در جلوی دهان شریک جنسی خود قرار می‌دهد. مدت زمان خاصی وجود ندارد ولی می‌توان تا حد ارضا و به ارگاسم رسیدن، ادامه داد. لب و دهان شریک جنسی در کُس فرو می‌رود.

اشک‌های تلخ پترا فون کانت (آلمانی: Die bitteren Tränen der Petra von Kant) فیلمی در ژانر درام و هنری به کارگردانی راینر ورنر فاسبیندر است که در سال ۱۹۷۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به مارگیت کارستنسن، هانا شیگولا، ایرم هرمان، و اوا ماتس اشاره کرد

مردم برای این ساخته شدن که به هم محتاج باشن.

آمارهای عمومی نشان می‌دهد که ۷۰–۸۰٪ از زنان برای رسیدن به ارگاسم به تحریک مستقیم کلیتوریس نیاز دارند. تحقیقات شره هیت در مورد تمایلات جنسی زنان، گزارش داده‌است که، در اکثر زنان، ارگاسم به دلیل تحریک مستقیم کلیتوریس به راحتی توسط مهبل و چوچوله بازبان و دهان حاصل می‌شود.

فرج‌لیسی یا به زبان عامیانه، کُس‌لیسی (به انگلیسی: Cunnilingus) تحریک فرج (کس) و کلیتوریس زن با زبان و دهان در آمیزش دهانی را گویند. کلیتوریس تحریک‌پذیرترین قسمت آلت تناسلی زن است و تحریک آن ممکن است که باعث برانگیختگی جنسی یا ارگاسم شود. همانند بیشتر انواع عمل جنسی خطر ابتلا به بیماری‌های آمیزشی در سکس دهانی وجود دارد؛ گرچه خطر انتقال، به ویژه انتقال اچ‌آی‌وی در سکس دهانی، به مراتب از سکس واژنی یا مقعدی کمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *